Strona jest w trybie konserwacji !
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Poprzednią stronę można przeglądać pod adresem http://www.mpec.brzesko.pl/index_old.php

Ciepłych,
wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek,
pełnych optymizmu,
wiary i szczęścia
Świąt Bożego Narodzenia
i wielu dobrych dni z ciepłem systemowym
w Nowym 2018 Roku
życzą
Zarząd i Pracownicy MPEC Brzesko

Kim jesteśmy?

MPEC Sp. z o.o. w Brzesku.

Miejskie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Brzesku jest jednym z wiodących dystrybutorów ciepła systemowego w Polsce. Głównym celem działalności firmy jest dostawa ciepła do mieszkań, szkół, szpitali, centrów handlowych, urzędów, kościołów, obiektów sportowych oraz dbanie o sprawność techniczną lubelskiego systemu ciepłowniczego.

Ciepło systemowe

Ciepło systemowe to wygodny, bezobsługowy i najbezpieczniejszy użytkowaniu sposób ogrzewania, dostępny przez cały rok. Nowoczesne urządzenia zapewniają pełny zakres regulacji i pozwalają na dowolne sterowanie poborem ciepła, co zwiększa komfort odbiorców oraz zmniejsza zużycie energii. Ciepło systemowe dostarczane przez MPEC to obecnie najtańszy sposób ogrzewania w Brzesku.

Wymiana ciepła

Dostawca ciepła systemowego – Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Brzesku, jako specjalista w kwestii dzielenia się ciepłem przyłącza się do akcji społecznej „Wymiana ciepła” i udostępnia w siedzibie firmy (boczne wejście) wieszak, na którym można powiesić ciepłą odzież oraz pozostawić akcesoria jesienno-zimowe dla potrzebujących. Wymiana ciepła to jeden ze sposobów przekazywania ciepłej […]

Miło nam poinformować, że nasze Przedsiębiorstwo wyróżnione zostało Diamentem Forbesa 2011 w kategorii małych firm. Laureaci tego wyróżnienia należą do grona polskich przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem dobrej sytuacji finansowej naszej Spółki oraz świadczy o jej dynamicznym rozwoju.

Fakt, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie firm, które najdynamiczniej zwiększają swoją wartość potwierdza słuszność podejmowanych przez Zarząd, Radę Nadzorczą i Właściciela dotychczasowych decyzji strategicznych. Wyróżnienie Diamentem Forbesa to także sygnał, że usługi i produkty spółki spełniają oczekiwania klientów, a MPEC to wiarygodny i transparentny partner biznesowy, prężnie rozwijający się na rynku lokalnym – mówi Przewodniczący Rady Nadzorczej Czesław Kwaśniak.

Film promocyjny Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Brzesku.

Nasze ciepło jest

BEZPIECZNE

Do mieszkania wpuszczaj tylko ciepłą wodę i bądź spokojny, że ty i twoja rodzina jesteście bezpieczni.

WIĘCEJ

WYGODNE

Ciesz się ciepłem i korzystaj z ciepłej wody kiedy tylko chcesz. Możesz mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

WIĘCEJ

DOSTĘPNE

Nie musisz martwić się o opał lub przeglądy instalacji. Masz ciepło zawsze wtedy, kiedy go potrzebujesz.

WIĘCEJ

EKOLOGICZNE

Ogrzewaj mieszkane, a nie całą planetę. Nasze ciepło produkowane jest z poszanowaniem środowiska.

WIĘCEJ

Sprawdź, jak ograniczamy smog

Jak włączyć dostawy ciepła

Polecamy

polecamy_1
polecamy_2
polecamy_3
polecamy_4