Przedmiot działalności
Status prawny spółki
Organy spółki
Struktura właścicielska
Majątek
Taryfy i Koncesje
Przyłączenie do sieci
Przetargi i zamówienia pub.
Inne dane publiczne
Kontakt
STRONA GŁÓWNA   INFORMACJE   GALERIA   SPRZEDAŻ OPAŁU      


MPEC W BRZESKU
GALERIA ZDJĘĆ


mpec

mpec

mpec

mpec

mpec

mpec

mpec

Znajdujesz się teraz: mpec.brzesko.pl / Strona główna

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o. o.    w Brzesku. Na naszej stronie znajdziecie Państwo kompletne informacje na temat naszej działalności na rynku.

_________________________________________

 _________________________________________

Rozpoczęcie sezonu grzewczego   

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Brzesku informuje mieszkańców budynków ogrzewanych za pośrednictwem miejskiej sieci ciepłowniczej, iż w dniu 22.09.2017 r. nastąpiło rozpoczęcie sezonu grzewczego 2017/2018. Jednocześnie przypomina się, iż warunkiem włączenia ogrzewania w pozostałych budynkach jest wystąpienie Zarządcy lub Właściciela budynku z pisemnym wnioskiem o rozpoczęcie sezonu grzewczego.

  
W związku z tym, pozostałym Odbiorcom, Klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym ciepło będziemy dostarczać sukcesywnie, zgodnie z otrzymywanymi zgłoszeniami. Wnioski można składać osobiście w siedzibie Spółki, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej na adres
mpec@mpec.brzesko.pl lub faksem pod numerem 14 68 63 005. 

 ____________________________________________________________

 

Miło nam poinformować, że nasze Przedsiębiorstwo wyróżnione zostało Diamentem Forbesa 2011 w kategorii małych firm. Laureaci tego wyróżnienia należą do grona polskich przedsiębiorstw,  które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem dobrej sytuacji finansowej naszej Spółki oraz świadczy o jej dynamicznym rozwoju.

 Fakt, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie firm, które najdynamiczniej zwiększają swoją wartość potwierdza słuszność podejmowanych przez Zarząd, Radę Nadzorczą i Właściciela dotychczasowych decyzji strategicznych. Wyróżnienie Diamentem Forbesa to także sygnał, że usługi i produkty spółki spełniają oczekiwania klientów, a MPEC to wiarygodny i transparentny partner biznesowy, prężnie rozwijający się na rynku lokalnym – mówi Przewodniczący Rady Nadzorczej Czesław Kwaśniak

 

 

 


Początek działalności zakładu ciepłowniczego w Brzesku datuje się na rok 1978, kiedy to w ramach WPEC w Tarnowie powstał Oddział Energetyki Cieplnej Bochnia-Brzesko. Samodzielną działalność jako Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Brzesku rozpoczęło z dniem 1 lipca 1993r.

W wyniku komercjalizacji i przekształcenia przedsiębiorstwa w spółkę prawa handlowego od 1 stycznia 1996 r. forma prawna podmiotu Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której wspólnikiem jest Gmina Brzesko posiadająca 100% udziałów.

Przedmiotem działalności podstawowej jest wytwarzanie, przesył i dystrybucja energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wentylacji i klimatyzacji oraz kompleksowa obsługa kotłowni, węzłów i sieci cieplnych stanowiących własność odbiorcy. Spółka prowadzi także skład opału oraz usługi ważenia pojazdów, laboratoryjne, transportowe.

 

Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA
Sp. z o.o. w BRZESKU

32-800 Brzesko, ul. Wincentego Zydronia 11

Telefony:

 Sekretariat: 14 68 62 505, 14 68 62 625, fax: 14 68 63 005

 

 Konto bankowe:
PKO BP S.A. O/Brzesko nr: 24 1020 4984 0000 4202 0003 4447

NIP: 869-00-06-041 REGON: 850391850

E-mail: sekretariat@mpec.brzesko.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
mapa strony | do góry   
© 2007 MPEC - MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA z o.o. w Brzesku
www.mpec.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzesku