Strona jest w trybie konserwacji !
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Poprzednią stronę można przeglądać pod adresem http://www.mpec.brzesko.pl/index_old.php

 

Kim jesteśmy?

MPEC Sp. z o.o. w Brzesku.

Miejskie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Brzesku jest jednym z wiodących dystrybutorów ciepła systemowego w Polsce. Głównym celem działalności firmy jest dostawa ciepła do mieszkań, szkół, szpitali, centrów handlowych, urzędów, kościołów, obiektów sportowych oraz dbanie o sprawność techniczną lubelskiego systemu ciepłowniczego.

Ciepło systemowe

Ciepło systemowe to wygodny, bezobsługowy i najbezpieczniejszy użytkowaniu sposób ogrzewania, dostępny przez cały rok. Nowoczesne urządzenia zapewniają pełny zakres regulacji i pozwalają na dowolne sterowanie poborem ciepła, co zwiększa komfort odbiorców oraz zmniejsza zużycie energii. Ciepło systemowe dostarczane przez MPEC to obecnie najtańszy sposób ogrzewania w Brzesku.

Praca dla:

Elektryk-automatyk, Serwisant gazowych urządzeń grzewczych, Operator-monter urządzeń energetycznych.     Elektryk-automatyk Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Brzesku zatrudni pracownika na stanowisko elektryk-automatyk. Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy składać w Biurze Zarządu Spółki przy ul. Ciepłej 11 w Brzesku lub przesłać na adres e-mail rekrutacja@mpec.brzesko.pl Serwisant gazowych urządzeń grzewczych Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej […]

Miło nam poinformować, że nasze Przedsiębiorstwo wyróżnione zostało Diamentem Forbesa 2011 w kategorii małych firm. Laureaci tego wyróżnienia należą do grona polskich przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem dobrej sytuacji finansowej naszej Spółki oraz świadczy o jej dynamicznym rozwoju.

Fakt, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie firm, które najdynamiczniej zwiększają swoją wartość potwierdza słuszność podejmowanych przez Zarząd, Radę Nadzorczą i Właściciela dotychczasowych decyzji strategicznych. Wyróżnienie Diamentem Forbesa to także sygnał, że usługi i produkty spółki spełniają oczekiwania klientów, a MPEC to wiarygodny i transparentny partner biznesowy, prężnie rozwijający się na rynku lokalnym – mówi Przewodniczący Rady Nadzorczej Czesław Kwaśniak.

Film promocyjny Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Brzesku.


Nasze ciepło jest

BEZPIECZNE

Do mieszkania wpuszczaj tylko ciepłą wodę i bądź spokojny, że ty i twoja rodzina jesteście bezpieczni.

WYGODNE

Ciesz się ciepłem i korzystaj z ciepłej wody kiedy tylko chcesz. Możesz mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

DOSTĘPNE

Nie musisz martwić się o opał lub przeglądy instalacji. Masz ciepło zawsze wtedy, kiedy go potrzebujesz.

EKOLOGICZNE

Ogrzewaj mieszkane, a nie całą planetę. Nasze ciepło produkowane jest z poszanowaniem środowiska.


Sprawdź, jak ograniczamy smog

Jak włączyć dostawy ciepła

Polecamy

polecamy_1
polecamy_2
polecamy_3
polecamy_4